Na pewno książki chyba że nie lubisz czytać xD A dla nielubiących czytać xD Chyba zostaje ten zabójczy pożeracz czasu. KOMPUTER!!!! xD _________________ http://pavic.comze.com/profil/Tofcia
...i TV. No, ja spędzam czas przy kompie głównie. Dokładniej simsy, muzyka na YT i forumuje. Oczywiście czekolada zabija czas. Jak sobie cuś przypomnę, dopiszę.