NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » CIEKAWE PROPOZYCJE ZA SPĘDZENIE WOLNEGO CZASU I ODPRĘŻENIA SIĘ PO SZKOLE :D » SPOSOBY NA SPĘDZANIE WOLNEGO CZASU.

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Sposoby na spędzanie wolnego czasu.

Piszcie jak wy spędzacie wolny czas.
  
kasik97
18.01.2010 18:08:17
poziom 3



Grupa: Administrator 

Posty: 103 #416160
Od: 2010-1-17


Ilość edycji wpisu: 2
Macie jakieś pomysły???
bardzo szczęśliwy

Na pewno książki chyba że nie lubisz czytać xD
A dla nielubiących czytać xD Chyba zostaje ten zabójczy pożeracz czasu. KOMPUTER!!!! xD
_________________
http://pavic.comze.com/profil/Tofcia


Nakarmijcie kiciusia


  
porysowana_markerem
10.02.2010 00:55:47


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Życiowa Klęska...

Posty: 24 #446974
Od: 2010-1-28
...i TV. No, ja spędzam czas przy kompie głównie. Dokładniej simsy, muzyka na YT i forumuje. Oczywiście czekolada zabija czas. Jak sobie cuś przypomnę, dopiszę.

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » CIEKAWE PROPOZYCJE ZA SPĘDZENIE WOLNEGO CZASU I ODPRĘŻENIA SIĘ PO SZKOLE :D » SPOSOBY NA SPĘDZANIE WOLNEGO CZASU.

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny