Sposoby na spędzanie wolnego czasu.
Piszcie jak wy spędzacie wolny czas.
...i TV. No, ja spędzam czas przy kompie głównie. Dokładniej simsy, muzyka na YT i forumuje. Oczywicie czekolada zabija czas. Jak sobie cu przypomnę, dopiszę.
PRZEJD NA FORUM