Sposoby na spędzanie wolnego czasu.
Piszcie jak wy spędzacie wolny czas.
...i TV. No, ja spędzam czas przy kompie głównie. Dokładniej simsy, muzyka na YT i forumuje. Oczywiœcie czekolada zabija czas. Jak sobie cuœ przypomnę, dopiszę.


  PRZEJD NA FORUM