Sposoby na spędzanie wolnego czasu.
Piszcie jak wy spędzacie wolny czas.
Macie jakieś pomysły???
Na pewno książki chyba że nie lubisz czytać xD
A dla nielubiących czytać xD Chyba zostaje ten zabójczy pożeracz czasu. KOMPUTER!!!! xD
PRZEJDŹ NA FORUM