Sposoby na spędzanie wolnego czasu.
Piszcie jak wy spędzacie wolny czas.
Macie jakieś pomysły???
bardzo szczęśliwy

Na pewno książki chyba że nie lubisz czytać xD
A dla nielubiących czytać xD Chyba zostaje ten zabójczy pożeracz czasu. KOMPUTER!!!! xD


  PRZEJDŹ NA FORUM