

Grupa: Administrator 
Posty: 103 #416202 Od: 2010-1-17
| Dom dziecka Jest taki dom, Jest w nim mnóstwo dzieci, Sto par butów i ubranek, Wszystkie dzieci smutne, Czekają i marzą o swoich rodzicach, Dzień do dnia podobny, Na twarzach smutek i gorycz, A w sercu marzenia, Mosze kiedyś ten smutek zniknie, A w sercach dzieci zakwitnie, Spokój,radość,miłość I ciepło rodzinne...
Mam jeszcze kilka ale to dopisze później. TERAZ WASZA KOLEJ xD _________________ http://pavic.comze.com/profil/Tofcia
Nakarmijcie kiciusia
 |