Wasze wiersze
Dom dziecka
Jest taki dom,
Jest w nim mnóstwo dzieci,
Sto par butów i ubranek,
Wszystkie dzieci smutne,
Czekają i marzą o swoich rodzicach,
Dzień do dnia podobny,
Na twarzach smutek i gorycz,
A w sercu marzenia,
Mosze kiedyś ten smutek zniknie,
A w sercach dzieci zakwitnie,
Spokój,radość,miłość
I ciepło rodzinne...



Mam jeszcze kilka ale to dopisze później.
TERAZ WASZA KOLEJ xD


  PRZEJDŹ NA FORUM