| Wasze wiersze |
| Dom dziecka Jest taki dom, Jest w nim mnóstwo dzieci, Sto par butów i ubranek, Wszystkie dzieci smutne, Czekają i marzą o swoich rodzicach, Dzień do dnia podobny, Na twarzach smutek i gorycz, A w sercu marzenia, Mosze kiedyś ten smutek zniknie, A w sercach dzieci zakwitnie, Spokój,radość,miłość I ciepło rodzinne... Mam jeszcze kilka ale to dopisze później. TERAZ WASZA KOLEJ xD |