

Grupa: Administrator 
Posty: 103 #416172 Od: 2010-1-17
Ilość edycji wpisu: 11 | Ja mam sznaucera miniaturkę czarno-srebrnego Tutaj znajdziecie jego zdjęcia
http://nasza-klasa.pl/profile/20733286
Tofik to bardzo miły pies. Umie podawać łapy na zmiane i siadać. Jest bardzo usłuchany i ułożony a ma dopiero 2 lata (urodził się 2006 roku).
Oto zdjęcie przedstawiciela jego rasy:

TAK WYGLĄDA TOFIK. IDENTYKO XD _________________ http://pavic.comze.com/profil/Tofcia
Nakarmijcie kiciusia
 |