NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » JAKIE MACIE ZWIERZĄTKA??? » NASZE ZWIĘRZĘTA

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Nasze zwięrzęta

Nasze małe kochane potworki xD
  
kasik97
18.01.2010 18:21:31
poziom 3



Grupa: Administrator 

Posty: 103 #416172
Od: 2010-1-17


Ilość edycji wpisu: 11
Ja mam sznaucera miniaturkę czarno-srebrnego
Tutaj znajdziecie jego zdjęcia

http://nasza-klasa.pl/profile/20733286

Tofik to bardzo miły pies. Umie podawać łapy na zmiane i siadać. Jest bardzo usłuchany i ułożony a ma dopiero 2 lata (urodził się 2006 roku).

Oto zdjęcie przedstawiciela jego rasy:
Obrazek

TAK WYGLĄDA TOFIK. IDENTYKO XD
_________________
http://pavic.comze.com/profil/Tofcia


Nakarmijcie kiciusia


  
weronika1013
25.01.2010 12:44:40
Grupa: Moderator

Posty: 23 #424967
Od: 2010-1-25
ja mam akwarium z rybami słodkowodnymi po tem zrobie zdjęcie i wstawie oczko
_________________
Nakarmcie moje koty <prosze>
http://pmu.c0.pl/zwierz/1860
http://pmu.c0.pl/zwierz/1865
dzienks;)

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » JAKIE MACIE ZWIERZĄTKA??? » NASZE ZWIĘRZĘTA

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny