Nasze zwięrzęta
Nasze małe kochane potworki xD
Ja mam sznaucera miniaturkę czarno-srebrnego
Tutaj znajdziecie jego zdjęcia

http://nasza-klasa.pl/profile/20733286

Tofik to bardzo miły pies. Umie podawać łapy na zmiane i siadać. Jest bardzo usłuchany i ułożony a ma dopiero 2 lata (urodził się 2006 roku).

Oto zdjęcie przedstawiciela jego rasy:


TAK WYGLĄDA TOFIK. IDENTYKO XD


  PRZEJDŹ NA FORUM