| Nasze zwięrzęta Nasze małe kochane potworki xD |
| Ja mam sznaucera miniaturkę czarno-srebrnego Tutaj znajdziecie jego zdjęcia http://nasza-klasa.pl/profile/20733286 Tofik to bardzo miły pies. Umie podawać łapy na zmiane i siadać. Jest bardzo usłuchany i ułożony a ma dopiero 2 lata (urodził się 2006 roku). Oto zdjęcie przedstawiciela jego rasy: ![]() TAK WYGLĄDA TOFIK. IDENTYKO XD |