Hejo! mam na imię weronika ^^ i pewni część osób mnie tu zna z innych forów. lubie rybcie i psiaki i to chyba wszystko ;p _________________ Nakarmcie moje koty <prosze> http://pmu.c0.pl/zwierz/1860 http://pmu.c0.pl/zwierz/1865 dzienks;)
Ty wiesz co miska udusze cie za to z rodu Vernonów!!! _________________ Nakarmcie moje koty <prosze> http://pmu.c0.pl/zwierz/1860 http://pmu.c0.pl/zwierz/1865 dzienks;)
Ale jesteś z rodu Vernonów i byłbym wdzięczny gdybyś nie używała moich danych personalnych! Jestem zalogowany na randka.pl i byłbym wdzięczny gdybyś traktowała mnie z należnym mi szacunkiem. Niedługo znajdę ukochaną a Ty i panna Guźiec będziecie mi zazdrościć pięknej długonogiej blondynki o szafirowych oczach!
aha,ta miska ja cie blagam no nie chci bedzie ze jestem z tego rodu,ale nie wciskaj mi kitu ze jestes na portalu randkowym! _________________ Nakarmcie moje koty <prosze> http://pmu.c0.pl/zwierz/1860 http://pmu.c0.pl/zwierz/1865 dzienks;)
aha,ta miska ja cie blagam no nie chci bedzie ze jestem z tego rodu,ale nie wciskaj mi kitu ze jestes na portalu randkowym! A to to co??????? _________________
Oświdczam Wam,że zaliczam to również jako spam!!!!!!!!!
A ty Dimetirenie( czy jak ty tam masz) na drygi raz zamieszczaj prawdziwe informacje o sobie!!!!!!!!!!!! _________________ http://pavic.comze.com/profil/Tofcia
oki,to byla taka zemsta za to co ty robiłaś na moim forum^^;p a tak wogole to nie byla klotnia,tylko rozmowa dla jajxD _________________ Nakarmcie moje koty <prosze> http://pmu.c0.pl/zwierz/1860 http://pmu.c0.pl/zwierz/1865 dzienks;)