NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PRZEDSTAW SIĘ » HEJO :)

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Hejo :)

  
weronika1013
25.01.2010 12:36:55
Grupa: Moderator

Posty: 23 #424952
Od: 2010-1-25
Hejo!
mam na imię weronika ^^ i pewni część osób mnie tu zna z innych forów. oczko
lubie rybcie i psiaki i to chyba wszystko ;p
_________________
Nakarmcie moje koty <prosze>
http://pmu.c0.pl/zwierz/1860
http://pmu.c0.pl/zwierz/1865
dzienks;)
  
Guziec
25.01.2010 12:43:37
poziom 1



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Pyrolandia

Posty: 41 #424962
Od: 2010-1-18
Ohayo!
  
Dimetrin_Solane
27.01.2010 10:49:41
poziom 1

Grupa: Moderator

Posty: 26 #427669
Od: 2010-1-19
Witaj nadobna panno z rodu Vernonów nie jestem godzien spoglądać na Twe piękne słowa o pani mego serca!(A tak na serio to witaj na forum Kaśki)

uniżony:
Sir Dimetrin_Solane Bakalandu z
  
weronika1013
27.01.2010 14:03:25
Grupa: Moderator

Posty: 23 #427916
Od: 2010-1-25
Ty wiesz co miska udusze cie za to z rodu Vernonów!!!
_________________
Nakarmcie moje koty <prosze>
http://pmu.c0.pl/zwierz/1860
http://pmu.c0.pl/zwierz/1865
dzienks;)
  
Dimetrin_Solane
27.01.2010 15:30:15
poziom 1

Grupa: Moderator

Posty: 26 #428053
Od: 2010-1-19
Ale jesteś z rodu Vernonów i byłbym wdzięczny gdybyś nie używała moich danych personalnych! Jestem zalogowany na randka.pl i byłbym wdzięczny gdybyś traktowała mnie z należnym mi szacunkiem. Niedługo znajdę ukochaną a Ty i panna Guźiec będziecie mi zazdrościć pięknej długonogiej blondynki o szafirowych oczach!
  
weronika1013
27.01.2010 17:43:07
Grupa: Moderator

Posty: 23 #428208
Od: 2010-1-25
aha,ta miska ja cie blagam no nie chci bedzie ze jestem z tego rodu,ale nie wciskaj mi kitu ze jestes na portalu randkowym!
_________________
Nakarmcie moje koty <prosze>
http://pmu.c0.pl/zwierz/1860
http://pmu.c0.pl/zwierz/1865
dzienks;)
  
Dimetrin_Solane
31.01.2010 14:27:36
poziom 1

Grupa: Moderator

Posty: 26 #433243
Od: 2010-1-19
Nie jestem żadną miską!
  
weronika1013
01.02.2010 20:58:10
Grupa: Moderator

Posty: 23 #436022
Od: 2010-1-25
nie ,no czy ktoś mowi że jestes miska xDDD
_________________
Nakarmcie moje koty <prosze>
http://pmu.c0.pl/zwierz/1860
http://pmu.c0.pl/zwierz/1865
dzienks;)
  
Dimetrin_Solane
02.02.2010 14:46:50
poziom 1

Grupa: Moderator

Posty: 26 #436646
Od: 2010-1-19
Tak Ty!
  
weronika1013
03.02.2010 17:42:47
Grupa: Moderator

Posty: 23 #439280
Od: 2010-1-25
nie,zdawało ci się xD
_________________
Nakarmcie moje koty <prosze>
http://pmu.c0.pl/zwierz/1860
http://pmu.c0.pl/zwierz/1865
dzienks;)
  
Dimetrin_Solane
03.02.2010 19:30:28
poziom 1

Grupa: Moderator

Posty: 26 #439413
Od: 2010-1-19
aha,ta miska ja cie blagam no nie chci bedzie ze jestem z tego rodu,ale nie wciskaj mi kitu ze jestes na portalu randkowym! A to to co???????
_________________
  
kasik97
07.02.2010 13:15:38
poziom 3



Grupa: Administrator 

Posty: 103 #443517
Od: 2010-1-17


Ilość edycji wpisu: 2
Dziewczyny przestańcie się kłócić!!!!!!!!!!!!

Macie ostrzeżenia!!!!!!!!!!!!!!!

Oświdczam Wam,że zaliczam to również jako spam!!!!!!!!!

A ty Dimetirenie( czy jak ty tam masz) na drygi raz zamieszczaj prawdziwe informacje o sobie!!!!!!!!!!!!taki dziwnytaki dziwnytaki dziwnytaki dziwnytaki dziwnytaki dziwnytaki dziwnytaki dziwnytaki dziwnytaki dziwnytaki dziwnytaki dziwny
_________________
http://pavic.comze.com/profil/Tofcia


Nakarmijcie kiciusia


  
Dimetrin_Solane
07.02.2010 14:53:25
poziom 1

Grupa: Moderator

Posty: 26 #443605
Od: 2010-1-19
Pragnę zauważyć że jestem mężczyzną moja droga panno Kasik!
  
weronika1013
09.02.2010 19:34:04
Grupa: Moderator

Posty: 23 #446396
Od: 2010-1-25
oki,to byla taka zemsta za to co ty robiłaś na moim forum^^;p
a tak wogole to nie byla klotnia,tylko rozmowa dla jajxDoczko
_________________
Nakarmcie moje koty <prosze>
http://pmu.c0.pl/zwierz/1860
http://pmu.c0.pl/zwierz/1865
dzienks;)

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PRZEDSTAW SIĘ » HEJO :)

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny