Hejo :)
Dziewczyny przestańcie się kłócić!!!!!!!!!!!!
Macie ostrzeżenia!!!!!!!!!!!!!!!
Oświdczam Wam,że zaliczam to również jako spam!!!!!!!!!
A ty Dimetirenie( czy jak ty tam masz) na drygi raz zamieszczaj prawdziwe informacje o sobie!!!!!!!!!!!!
PRZEJDŹ NA FORUM