Wasza ocena
Dobra!!!!!!
Po to założyłam ten temat żeby każdy mógł się wypowiedzieć tutaj chodzi także o negatywne oceny i wasze uwagi!!!!!!!
Aczkolwiek jeżeli nie oglądałeś filmu to się nie wypowiadajcie(tu: porysowana markerem)!!!!!!!!


  PRZEJDŹ NA FORUM