Wasza ocena
Taak... Ale nawet pani w radiu powiedziała, że pomimo oceny się nie wybiera. ^^
Wgl. wolę filmy realne, bšdŸ takie fantastyczne... (Jak Parnassus)


  PRZEJD NA FORUM