Wasza ocena
Wiecie, nie każdy lubi to samo co my Dimetrinku ;> Guziec jutro MOŻe pójdzie... Niby mi rodzice obiecali że pójde ale wiecie jak to jest z obietnicami rodziców...
Jutro dam ocenke i sie zobaczy. Podobno film wymiata.


  PRZEJD NA FORUM