Wielka rodzina dango
Nech każdy z Was wybierze sobie dango np. przez wyszukiwarke www.google.pl.
Założymy wielką rodzine Dango!!!
Moje dango to:



Czerwony: Gagusia(mama dango)

Zielony: Guziołek (tata dango)

Żółty: Gaguś (dziecko dango)

PIOSENKA O DANGO:

http://www.youtube.com/watch?v=x4k6HWcf6jM



  PRZEJDŹ NA FORUM