Konkurs na najładniejszą pracę plastyczną!!!!!
Zapraszam serdecznie!!!
Praca moze być wykonana komputerowo lub odręcznie.
Temat: zwierzęta,rośliny lub fantastyka
Możesz wykonać prace na każdy z tych tematów tylko ma byc to zawarte w jednej pracy.
PRZEJDŹ NA FORUM