| Wasza ocena |
| Właśnie wróciłam z kina i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Film przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Naprawdę gorąco go polecam. PROSZĘ WYPOWIADAJCIE SIĘ NA JEGO TEMAT I PRZYZNAWAJCIE SWOJE OCENY. 1,2,2+,2-,3,3+,3-,4,4+,4-,5,5+,5-.6 MOJA OCENA TO 6!!!! |