Wasza ocena
Właśnie wróciłam z kina i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Film przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Naprawdę gorąco go polecam.
PROSZĘ WYPOWIADAJCIE SIĘ NA JEGO TEMAT I PRZYZNAWAJCIE SWOJE OCENY.
1,2,2+,2-,3,3+,3-,4,4+,4-,5,5+,5-.6

MOJA OCENA TO 6!!!!


  PRZEJDŹ NA FORUM