Wita was kp97
Nie.
Ej to ktoś mi nick ukradł!!!
Kiedyś byłam zalogowana jakiś rok temu nickiem kp97 ale nie na poszkole, a potem konto usunęłam.
Może ten ktoś też tam był zalogowany i mój nick sobie wziął.
Co mam zrobić???
PRZEJDŹ NA FORUM